Listwy drewniane
Listwy fornirowane
Listwy mdf
Listwy przypodłogowe

Dobrze dobrane listwy przypodłogowe nadają wnętrzu wyjątkowy klimat.
Naszym Klientom proponujemy do wykończenia podłogi listwy przypodłogowe z litego drewna, fornirowane oraz z mdf.

Listwy drewniane
Charakterystyka:
Proponujemy listwy z drewna litego suchego i bezsęcznego z następujących rodzajów drewna: sosna, dąb, jesion oraz buk.

Listwy fornirowane
Charakterystyka:
Podkład listwy z drzew iglastych jest suszony do wilgotności poniżej 8%. Następnie wycinane są z niego wszelkie wady i łączone jest na miniwczepy, co gwarantuje wysoką jakość i dużą stabilność podkładu.

Dzięki zaawansowanej technologii drewno pozbawione jest naprężeń naturalnych, co zapewni stabilność podkładu. Na tak przygotowany podkład nakładana jest wysokogatunkowa okleina naturalna. Technologia produkcji oparta jest na nowoczesnych maszynach gwarantujących doskonałą jakość i wysoki poziom produktu. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu kontrolowane są wszystkie kluczowe elementy produkcji tj.: suszenie, kształtowanie, oklejanie, wykańczanie.

W ofercie dostępne są listwy w naturalnych okleinach krajowych i egzotycznych.

Listwy mdf
Charakterystyka:
Płyta MDF z której proponujemy listwy powstaje w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury.
MDF stanowi idealny substytut dla naturalnego drewna, szczególnie drewna liściastego przy czym nie zawiera żadnych strukturalnych niedoskonałości jakie spotyka się w drewnie tj. sękatość, złe ułożenie włókien, wielordzenność, pęknięcia czy też przeżywiczenie.