Nawilżacze

Nawilżacze powietrza

Naszą ofertę uzupełnia system nawilżaczy powietrza Venta Airwasher.

Urządzenia te regenerują powietrze w Twoim otoczeniu poprzez nawilżanie, oczyszczanie, utrzymywanie balansu jonowego, inhalowanie.

Dobre samopoczucie zależy również od odpowiedniej wilgotności powietrza. Wysuszone śluzówki układu oddechowego tracą zdolność obronną przed bakteriami i wirusami, co grozi infekcjami. Suche powietrze powoduje zmęczenie i osłabienie, cierpi nasza skóra, cierpią rośliny, a meble powoli się rozsychają.

Korzyści rewolucyjnego systemu Venta-Airwasher:

 • Wybitna higiena, bez zużywających się wkładek filtracyjnych
 • Filtrem jest woda. Co to oznacza? Zawsze tak samo wysoki poziom filtrowania, przy czym woda codziennie zachowuje świeżość
 • Wyjątkowo cichy, idealny do sypialni
 • Skuteczność oczyszczania, którą widać. Czysta woda odparowuje, brud zostaje wyłapany i osadzony w zbiorniku
 • Bez nieprzyjemnych zapachów z zapchanych filtrów i zestarzałej wody
 • Łatwe użytkowanie. Bez filtrów wymagających wymiany i czyszczenia. Prosta, łatwa w utrzymaniu konstrukcja. Wygodny dostęp do zbiornika z wodą
 • Gdy woda jest filtrem nie musisz szukać, dobierać i kupować wkładek filtracyjnych
 • Żadnych dodatkowych kosztów zakupu filtrów oraz ich usuwania, gdy są już brudne
 • Bardzo niskie zużycie prądu: mniej niż żarówka 40 W
 • Nie ma potrzeby kupowania nowego urządzenia: wieloletnia trwałość, mocna konstrukcja, ponadczasowy, elegancki design
 • 2 lata gwarancji

Dlaczego technologia nawilżania i oczyszczania w Venta-Airwasher jest unikalna?

 1. Ponieważ generalnie metoda zimnego odparowania wody jest uznana za najlepszą metodę nawilżania w porównaniu z innymi systemami.
 2. Ponieważ system zimnego odparowywania zastosowany w Venta-Airwasher oferuje niezwykle prostą i unikalną technologię, bez wkładek filtracyjnych. Bezbłędne wykonanie, odporna na uderzenia, podwójna obudowa, precyzyjna konstrukcja walców i mechanizm napędowy hi-tech gwarantują wieloletnia trwałość. Ponieważ nie ma wkładek filtracyjnych można dodawać Bioabsorber bez obawy zablokowania urządzenia.
 3. Ponieważ system Venta- Airwasher nie tylko nawilża, lecz również oczyszcza. Urządzenia o innych systemach tego nie gwarantują.a) W innych urządzeniach bardzo szybko odkłada się kamień kotłowy powodując szybkie zużycie urządzenia. Ponadto urządzenia te mogą, w zależności od typu, zużywać 20-krotnie więcej prądu.b) W urządzeniach rozpylających, wkłady odwapniające są drogie i mogą być kłopotliwe podczas wymiany. Przy nieregularnej ich wymianie wraz z kropelkami wody do powietrza przenikają również cząsteczki wapnia.

LW 14

Nawilżacz powietrza do 17m2
Oczyszcza pomieszczenia do 10m2
649 zł

LW 44 Plus

Nawilżacz powietrza do 65m2
Oczyszcza pomieszczenia do 40m2
1649 zł

LW 24 Plus

Nawilżacz powietrza do 34m2
Oczyszcza pomieszczenia do 20m2
1099 zł