Cyklinowanie oraz inne usługi

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w układaniu podłóg drewnianych - parkietów oraz podłóg z litych desek. Aby zagwarantować naszym Klientom luksus korzystania z podłogi przez lata rozpoczynamy prace od pomiaru wilgotności (powietrza, posadzki oraz temperatury powietrza w mieszkaniu), pomiaru posadzki presomesem, gruntowania i równania wylewki. Dopiero po wykonaniu tych czynności kładziemy posadzkę drewnianą i szlifujemy ją.

Sposób wykończenia podłogi zależy od indywidualnych preferencji i gustu Klienta, jak również przeznaczenia pomieszczenia w którym wykańczana jest podłoga. Olejowane podłogi przyciemniają drewno i wydobywają z niego naturalne kolory i usłojenie. Lakiery sprawiają, że podłoga wydaje się bardziej jednolita, jakby była powleczone folią. Zawsze doradzamy metody pielęgnacji podłogi, jak cyklinowanie, oraz zalecamy środki do utrzymania pięknej posadzki drewnianej w domu. Odwiedzamy naszych Klientów, by sprawdzić czy podłogi dobrze się sprawują, a także jeśli potrzebują porady w zakresie cyklinowania oraz innych metod konserwacji.

Stałym Klientom proponujemy co jakiś czas cyklinowanie, czyli zabieg odświeżenia podłogi drewnianej zarówno olejowanej jak i lakierowanej. Szczególnie podłoga olejowana wymaga cyklicznej renowacji i pielęgnacji.

Prowadzimy również renowację zabytkowych parkietów.