O Nas

Podłogi z drewna, schody i tarasy drewniane

Firma Parkietlux oferuje luksusowe elementy do aranżacji domu, wykonane z litego drewna. Oferujemy: drzwi, podłogi, tarasy, schody, usługi parkieciarskie oraz pielęgnację parkietów (cyklinowanie)

Prezentujemy podłogi z drewna w wielu odcieniach. Odznaczają się wytrzymałością i estetyką. Możliwość wyboru spośród wielu opcji kolorystycznych zapewnia, dobór podłogi z drewna do barwy ścian oraz ogólnej aranżacji wnętrza. Dla zachowania wyglądu naturalnego drewna, polecamy produkty do pielęgnacji oraz zachęcamy do cyklinowania.

Oferujemy stylowe schody drewniane. W naszym asortymencie udostępniamy kilka modeli schodów drewnianych (na beton, samonośne i kręte). Prezentowane rozwiązania umożliwiają dostosowanie schodów drewnianych do oczekiwań oraz możliwości lokalowych. Dzięki wykorzystaniu naturalnego materiału, nasze schody drewniane odznaczają się wyjątkową estetyką, wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. Wykonujemy także tarasy drewniane z materiałów, pochodzących z regionów europejskich oraz krajów egzotycznych. Wszystkie tarasy drewniane odznaczają się wytrzymałością na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Powierzchnie poddajemy olejowaniu. Polecamy cyklinowanie.

Firma Parkietlux współpracuje z architektami i projektantami wnętrz, a nasze realizacje cykliczne ukazują się w prasie. Fachowcy Parkietlux są często proszeni o wypowiedź w pismach branżowych.

Poniżej przedstawiamy Państwu wybrane publikacje dotyczące realizacji firmy Parkietlux.

Wszystkie media zainteresowane materiałami do wykorzystania w artykułach prasowych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 393 10 13 lub pod adresem mailowym: parkietlux@parkietlux.pl.