Schody drewniane

Schody drewniane

Jako uznany w branży wykonawca elementów z drewna udostępniamy naszym Klientom, oprócz szerokiej oferty parkietów, wyjątkowe schody drewniane.

Prezentowane przez nas rozwiązania odznaczają się przede wszystkim bezpieczną konstrukcją i funkcjonalnością. Drewno to jeden z wyjątkowo trwałych oraz wytrzymałych materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy projektowaniu konstrukcji nośnych narażonych na intensywną eksploatację i stosunkowo duże obciążenia. Nasze rozwiązania umożliwiają dostosowanie schodów drewnianych do Państwa oczekiwań oraz możliwości lokalowych. W naszym asortymencie udostępniamy kilka modeli schodów drewnianych w tym: na beton, samonośne i kręte

Schody są niezwykle ważnym elementem wykończenia wnętrz. Jako rzucająca się w oczy konstrukcja, muszą odznaczać się estetycznym wyglądem. W naszej ofercie udostępniamy Państwu stylowe schody drewniane o fantazyjnych kształtach, wykonane ze szlachetnego i naturalnego materiału budowlanego. Mogą pełnić rolę pojedynczej dekoracji bądź poprzez swoją formą i kolorystykę, nawiązywać do pozostałej części wnętrza.

Schody na beton (trepy)

Schody samonośne i kręte